personal statement help

Ресторан

Аристократична європейська кухня ресторану «Rafinad People Club" відрізняється авторським виконанням професійного шеф-кухаря і оригінальністю подачі класичних українських, італійських та французьких страв. Виважена цінова політика клубу дозволить Вам у повній мірі насолодитися усім різноманіттям гастрономічних шедеврів.

Ресторан ”Rafinad People” запрошує всіх бажаючих гарно провести час, скуштувати вишукані страви української кухні та випити екзотичні коктейлі від барменів-майстрів. Надзвичайна атмосфера та доступні ціни нікого не залишать байдужим.
Ресторан Львів “Rafinad People” – це один із найкращих клуб-ресторанів чарівного та цікавого міста Львова, де можна гарно, весело, а найголовніше – дешево, провести час не тільки зі своєю другою половиною, але й з друзями. Ресторан “Rafinad People” – це дуже вишуканий заклад, який розрахований на 248 відвідувачів. Інтер’єр закладу витриманий в парадно-урочистому стилі, який характерне для Франції XVII століття. У цьому закладі кожен відчую себе по-справжньому щасливим та приреченим стати справжньою зіркою, на яку направлено декілька камер.
Ресторан “Rafinad People” запрошує до себе в гості всіх хто бажає:

  1. гарно провести час та повеселитися
  2. відвідати справжню українську кухню
  3. випити найрізноманітніші коктейлі та алкогольні напої від барменів-майстрів

Ресторани Львова хоч і відрізняються один від одного, але не можна не виокремити серед них саме цей чарівний та вишуканий заклад, який має назву “Rafinad People”. Його головною особливістю можна вважати те, що це клуб-ресторан, повз якого не можна пройти, щоб не спокуситися та не стати постійним відвідувачем цього закладу, інтер’єр якого відрізняється своєю незабутньо чарівністю, багатством та гостинністю. Львів ресторани попри свою наснагу за українськими традиціями та привітністю все одно значно відрізняються від ресторану “Rafinad People”, який має два VIP зали, постійно радую відвідувачів цікавою шоу-програмою і вишуканою музикою.

Scroll to Top